Dostawa

  1. Dostawa odbywa się za pośrednictwem kuriera GLS.
  2. GENERAL LOGISTICS SYSTEMS POLAND SP Z O O (KRS: 0000005009, NIP: 7851561831, REGON: 631058749) przetwarza dane osobowe Klienta na podstawie umowy o współpracy z Woxx sp. z o.o. w zakresie potrzebnym do wykonania usługi dostawy.

Zwrot i reklamacja

  1. Użytkownik ma prawo do reklamacji i zwrotu towaru wyłącznie po spełnieniu poniżej wymienionych zasad, które pozwalają na zwrot towaru w stanie wyjściowym.
  2. Legowisko musi być czyste.
  3. Legowisko nie może mieć śladów użytkowania.
  4. Legowisko nie powinno być zniszczone (w przypadku zniszczenia  np. podczas dostawy, sprawa powinna zostać rozwiązana z firmą dostawczą na podstawie protokołu szkody).
  5. Legowisko musi być czyszczone zgodnie z zasadami wymienionymi na karcie produktu. Jeśli legowisko zostało np. wyprane w pralce w zbyt dużej temperaturze, przez co wnętrze się zbiło i nie nadaje się do użytku – zwrot nie przysługuje. Legowiska należy czyścić wodą ręcznie i gąbką lub szmatką z niewielką ilością płynu. 
  6. Do zwrotu należy dołączyć formularz zwrotu z czytelnie wypełnionymi danymi. Zwrot gotówki dostępny jest WYŁĄCZNIE na konto.
  7. Formularz możesz pobrać: tutaj.
  8. Do odesłanego legowiska prosimy dołączyć formularz zwrotu wraz z paragonem / fakturą.
Shopping Cart