zockiee.pl

Zockiee

Jesteśmy rodzinną firmą z Częstochowy, która zajmuje się tworzeniem wysokiej jakości legowisk dla psów z najlepszych materiałów.

Wierzymy, że legowisko, jako miejsce odpoczynku psa musi być IDEALNE, żeby Twój pupil mógł czuć się swobodnie i być zrelaksowanym.

Nasze legowiska powstają ręcznie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że piesek będzie szczęśliwy. Dokładnie jak nasza Mamba na zdjęciu!

Nasze legowiska

Przy tworzeniu wzoru legowisk Zockiee, kierowaliśmy się prostą zasadą – czy nam samym wygodnie leżałoby się na legowisku? Stąd właśnie powstał design, który opiera się na tak zwanej ,,kanapie”, czyli z obrzeżami (o rodzajach legowisk przeczytasz w naszym artykule).

Dzięki temu pupil ma możliwość oparcia się w dowolnym kącie swojego legowiska, ma ochronę, a jednocześnie widzi co się dzieje dookoła. Nawet duży pies wygodnie zmieści się na naszych większych legowiskach i może spokojnie wypoczywać przez dzień i noc.

Legowiska tworzymy z odpornych na zniszczenia materiałów, które można jednocześnie bardzo łatwo wyczyścić, co zapewnia bardzo dużą żywotność.

legowisko dla psa jeans Zockiee.pl
Shopping Cart