Obroża dla psa

Obroża dla psa to nie tylko estetyczny dodatek dla naszego psiaka, ale także przydatne rozwiązanie jeśli chcemy np. zaczepić gdzieś smycz lub wisiorek z danymi. Widok psiaka z obrożą jest trwale zakorzeniony w naszej historii przyjaźni z tymi czworonogami. Nasze obroże tworzymy z wytrzymałej taśmy o szerokości 2 i 2,5 cm obszytej materiałem imitującym welur. Oferujemy trzy różne długości, dzięki czemu nawet duże psiaki będą mogły skorzystać – jak nasza Petra :). Szeroki wybór kolorów pozwoli Ci dopasować obrożę do swoich gustów oraz naszych legowisk dla psa, a nawet stworzyć cały zestaw.

Z czego robione są obroże dla psa Zockiee?

Każda obroża robiona jest ręcznie. W środku znajduje się wytrzymała taśma, która pomoże zachować kontrolę nawet nad większymi pupilami. Całość obszywamy imitującym welur materiałem. Czemu nie po prostu welurem? Czysty welur może się mechacić i tworzyć ,,kłębki” nitek, które następnie psiak może zjeść – dla bezpieczeństwa używamy mocniejszego materiału, odpornego na przetarcia, ale nie zmniejsza to w żaden sposób walorów estetycznych. Każda obroża to piękne, wyraźne kolory i trwały towarzysz na spacery dla psa i jego właściciela.

Co warto wiedzieć o wyborze obroży?

Najważniejszy w wybieraniu obroży jest oczywiście rozmiar. Nie może ona być zbyt ciasna, żeby nie przyduszać psiaka, ani zbyt szeroka – inaczej nie będzie spełniać swojego zadania, a nawet może być niebezpieczna (np. zaczepić się o coś). Dobrze zmierz obwód szyi swojego pupila i pamiętaj o delikatnym zakresie błędu w jedną lub drugą stronę. Nasze obroże są regulowane w pewnym zakresie (co jest dokładnie opisane przy każdej z nich). Całość oczywiście jest zaopatrzona w metalowe obręcze, dzięki czemu zaczepienie smyczy lub zawieszenie czegoś jest banalnie proste.

Dlaczego obroża jest przydatna?

Obroża to akcesorium, które pozwala przede wszystkim na zaczepienie np. smyczy. Jest to niezmiernie ważne w zestawieniu z innymi narzędziami  np. identyfikacji – tag dla psiaka lub wisiorek. Na koniec obroża (zwłaszcza jaskrawa) pozwala na proste zauważenie i identyfikację psiaka w trakcie spaceru np. w lesie. 

legowisko dla psa chabrowe

Legowisko dla psa

poduszka dla psa śliwkowa

Poduszka dla psa

smycz dla psa miodowa

Smycz dla psa

szelki dla psa chabrowe

Szelki dla psa

Shopping Cart