Smycz dla psa

Smycz dla psa to nieodzowny element każdego spaceru, dlatego właśnie stworzyliśmy serię kolorowych i wytrzymałych smyczy, które sprawią, że każdy spacer będzie bezpieczny i przyjemny! Długość 167 cm, ręczne wykonanie, solidna taśma obszyta materiałem imitującym welur – przyjemny w dotyku, oraz nie mechaci się ani nie przeciera tak szybko. Czego chcieć więcej? Jeśli chcesz kompleksowo zadbać o psiaka, sprawdź również nasze legowisko dla psa lub pełne zestawy.

Z czego robione są smycze dla psa Zockiee?

Każda smycz robiona jest ręcznie. W środku znajduje się wytrzymała taśma, która pomoże zachować kontrolę nawet nad większymi pupilami. Całość obszywamy imitującym welur materiałem. Czemu nie po prostu welurem? Czysty welur może się mechacić i tworzyć ,,kłębki” nitek, które następnie psiak może zjeść – dla bezpieczeństwa używamy mocniejszego materiału, odpornego na przetarcia, ale nie zmniejsza to w żaden sposób walorów estetycznych. Każda smycz to piękne, wyraźne kolory i trwały towarzysz na spacery dla psa i jego właściciela.

Co warto wiedzieć o wyborze smyczy?

Przede wszystkim od zawsze w Internecie toczy się dyskusja – smycz dla psa ściągana (linka), czy smycz dla psa tradycyjna? Wiele zależy od upodobań, wytresowania psiaka, gdzie spaceruje i innych czynników, my natomiast tworzymy klasyczne smycze o długości 167 cm (+/1) które pozwalają na dobrą kontrolę nad psiakiem (o czym piszemy dalej – nie odbieraj tego negatywnie!), a jednocześnie bliskość i potrzebną do eksploracji swobodę. Metalowe karabińczyki z łatwością spinają się z szelkami lub z obrożą, także w tym przypadku możesz śmiało kierować się wyłącznie walorami estetycznymi!

Dlaczego smycz dla psa jest niezbędna?

Przede wszystkim należy pamiętać, że smycz dla psa jest obowiązkowa w miejscach publicznych. Pozwala zapewnić po prostu bezpieczeństwo naszemu pupilowi. Nawet najbardziej wychowany i grzeczny psiak pod wpływem instynktu może odbiec, a to proszenie się o problemy. Nie możesz też mieć pewności co do psów innych właścicieli, a dobra smycz pozwala ograniczyć ruchy psiaka – oczywiście w sytuacjach, które tego wymagają. W pozostałych momentach pozwól swojemu ukochanemu pupilowi eksplorować do woli!

legowisko dla psa chabrowe

Legowisko dla psa

poduszka dla psa śliwkowa

Poduszka dla psa

obroża dla psa morska

Obroża dla psa

szelki dla psa chabrowe

Szelki dla psa

Shopping Cart