Legowiska dla psów POLY

Legowiska dla psów z serii POLY to prosty i standardowy rodzaj posłania. Tworzone w jednolitym kolorze, w 8 różnych wariantach, pozwalają na dostosowanie do różnych pomieszczeń w domu. Legowiska posiadają specjalnie przystosowaną tkaninę do użytku dla psów, dzięki czemu zadrapania to mit, a zalegająca sierść nie powinna stanowić już więcej problemu.

Legowiska dla psa POLY tworzone są na wzór ,,kanapy”. Jest to jeden z rodzajów legowisk, który daje psiakowi potrzebną ochronę na bokach (poprzez podniesione rogi), a jednocześnie pełną kontrolę nad otoczeniem. Dzięki takiemu połączeniu pies może wygodnie położyć się w różnych rogach posłania, opierać o podniesioną ściankę, ale nic nie blokuje ani nie ogranicza jego ruchów.

Legowiska dla psów są wypełnione wysokopuszystą, miękką tkaniną, która zapewnia niezbędną wygodę dla psa i pozwala na regenerujący odpoczynek. Dodatkowo materiał zewnętrzny jest bardzo łatwy w czyszczeniu, dzięki czemu możesz zadbać o świeżość legowiska cały czas.

Dlaczego warto wybrać legowisko dla psa POLY?

Legowisko dla psa POLY jest dobrym wyborem z kilku powodów:

  • Jest wygodne dla każdego psa, zarówno małego, jak i dużego. Dzięki odpowiednio miękkiej tkaninie zewnętrznej oraz miękkiemu wypełnieniu zapewnia wygodę i komfort podczas wypoczynku naszego pupila.
  • Tworzymy je ręcznie z odpornych na różne czynniki zewnętrzne materiałów. Dzięki temu masz pewność, że wytrzyma wybryki nawet najbardziej ruchliwego pieska, chociaż jak każde legowisko, nasze również ulega upływowi czasu. Dzieje się to zdecydowanie wolniej niż w przypadku niskiej jakości legowisk.
  • uniwersalne. Wybraliśmy ten kształt, ponieważ nadaje się do praktycznie każdego pomieszczenia, na taras, do samochodu i w wielu innych miejscach. Piesek ma zapewnioną pełną wygodę i widzi swoje otoczenie. Pamiętaj, żeby wybrać dobre miejsce na legowisko, co jest niesamowicie ważne w kontekście odpoczynku pupila.
Jeśli szukasz legowiska premium lub chcesz stworzyć zestaw z poduszką, sprawdź nasze legowiska dla psów FLAX oraz poduszki FLAX.

Jak czyścić legowisko dla psa POLY?

Gwarancją długiego użytkowania legowiska dla psa jest regularne jego czyszczenie. Nie mówimy, że co tydzień musisz je prać i poświęcać całego dnia na czyszczenie, suszenie i inne czynności. Wystarczy wykonywać regularnie kilka rzeczy oraz pamiętać o zasadach, żeby nie zaszkodzić swojemu pupilowi.

  1. Najczęściej możesz po prostu wytrzepać lub odkurzyć legowisko. Dzięki temu nie będzie w nich drobin, które mogą uszkodzić materiał legowiska lub powodować podrażnienia u psa. Pozbędziesz się też ewentualnych pasożytów lub kleszczy przyniesionych ze spacerów. Przy okazji wytrzepania, możesz zostawić legowisko na słońcu (np. na balkonie), żeby je wywietrzyć. Pozbędziesz się przykrych zapachów i zachowasz jego świeżość.
  2. Legowisko dla psa możesz również odkurzać, dzięki czemu pozbędziesz się kurzu, drobin i sierści.
  3. Nasze legowiska wykonane są z tkaniny WR, która chroni przed zabrudzeniami. Legowisko należy prać ręcznie, wyciskając dobrze wodę. Można również użyć gąbki z niewielką ilością płynu. Pranie w pralce jest niewskazane. Pranie w pralce powyżej 30 stopni MOŻE GROZIĆ zniszczeniem legowiska.
Stosując te 3 proste zasady zapewnisz sobie i swojemu psiakowi długie korzystanie z legowiska.

Czym różni się POLY od FLAX?

Oba rodzaje legowisk tworzymy z wytrzymałych materiałów, odpornych na zniszczenia i zabrudzenia. Legowiska FLAX są tworzone z nieco innej odmiany materiału co sprawia, że są bardziej przyjemne w dotyku. Zarówno POLY jak i FLAX będą idealnym wyborem dla Twojego pupila, ale jeśli szukasz legowiska premium, koniecznie sprawdź naszą kolekcję FLAX.

Zobacz też...

legowisko dla psa grafitowe Zockiee.pl

Legowiska FLAX

poduszka dla psa biszkoptowa

Poduszki FLAX

Shopping Cart